Kayseride Solar Pompa Sürücü Nedir?

Solar Pompa Sürücü Nedir?, Solar Pompa Sürücü Ne İşe Yarar? Solar pompa inverteri ? Solar pompa sürücüsü fiyatları nedir? Hangi marka solar pompa sürücüsü almak gerekir? Solar pompa sürücüsü seçimi yapılırken nelere dikkat edilir? Dalgıç Pompalar için solar pompa sürücüsü nasıl olmalıdır? Solar pompa sürücüsü özellikleri nasıl olmalıdır?

Solar pompa sürücüsü Nedir ?

Solar pompa sürücü güneş enerjili sulama sistemlerinde güneş panellerinden almış olduğu enerjiyi düzenler yani 3 faz  380 volt su pompanızı çalıştırabilmeniz için güneş panellerinden gelen dc voltajı 380 volt ac akıma çevirerek sulama motorunuzu çalıştırmaya yarar. Belirli parametreler ile frekans ayarlaması yapar ve bu enerjiyi dalgıç pompalara ileterek dalgıç pompaların çalışmasını sağlar. Bu sayede akünün kullanılmasına gerek kalmaz. Zaten solar pompa sürücülü sistemler akülü sistemler değildir. Solar pompa sürücüleri 0.75 kw dan başlayarak 150 kw ya kadar mevcuttur. 

Hemen İstediğiniz Ürünü Online Satın Alın

Tabii ki, Solar Pompa Sürücüsü satın almakla ilgili herhangi bir sorunuz varsa haftanın 7 günü  09:00 ve 22 : 00 arası uzman güneş personelimizi arayabilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun

  Ad Soyad *
  Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
  E-Mail Adresiniz *
  Telefon Numaranız

  Konu Başlığı

  Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?