Federal Akü Nedir?

Marine aküler ünlerini kanıtlanmış güvenlikleri ve sağlam performanslarından alırlar.Bu aküler çift amaçlı ve uzun ömürlü çözümler sunar her deniz aracının ihtiyacını karşılar.
En zorlu koşullara bile meydan okur dalga vurması , titreşim , zor marş alması gibi. Federal marine aküler genişletilmiş güvenilirlik ve servisleri ile dost canlısıdır.

  • 2 Kat Aksesuar Gücü
  • 20 Kat titreşime dayanıklılığı ve dalga vurmasına karşı dayanıklılık
  • Her çeşit kullanımda en iyisi
  • Güvenlik kurulum ve asit dökülmesine engelleyen tasarım
  • Yüksek donma direnci her hava koşullarında iyi performans sağlar
  • Seyrek kullanımlarda iyi kapasite koruması

Normal marine aküler günümüz botlarının güç talepleri için oldukça göz korkutucu (yetersiz) olabiliyor. Bu yüzden tekne sahiplerinin Federal AGM akülerine ihtiyacı var. Federal AGM aküler başlangıçta, suda, aksesuar gücünde hiç bir sorun çıkarmaz. Birinci sınıf dökülme-önleyici dizaynı gerekli rahatlığı ve güveni beraberinde getirir.

Tekne Ve Yatlar İçin Marin Akü

Tekne, yat gibi genel anlamda gemicilik sektöründe kullanılan akülere Marin Akü diyoruz.

Marin Akünün Farkı Nedir?

Teknik anlamda Marin aküyü diğer akülerden ayıran fazla bir fark yoktur. Sıradan bir sulu aküyü otomobillerde kullandığınız sulu aküleri tekne ve yatlarınız da kullanabilirsiniz. Ancak bu sulu akülerin uzun ömürlü olmaması her an bozulma ihtimalinin yüksek olması ve çok daha önemlisi deniz araçlarında meydana gelen sürekli sallantı ve sarsıntı nedeniyle sulu aküde meydana gelecek su kaybı sebebiyle tercih edilmezler.

Genel ve anlaşılır bir açıklamamız gerekirse tekne ve yatlar için uygun akü seçiminde tercih edilecek aküler Deep Cycle özelliğine sahip jel akülerdir. Bu aküler tam bakımsız olduklarından ve sarsıntıya, aşırı sıcak ve soğuktan minimum düzeyde etkilenmeleri, aynı zamanda uzun ömürlü olmaları sebebiyle deniz araçları için en uygun aküler kategorisindedir.

Deep Cycle Akü Nedir?

Deep Cycle akü ( Derin Döngülü Akü ), nominal kapasitesinin % 20’si seviyesine kadar deşarj olduğu halde kapasite kaybına uğramayan akülerdir. Deep Cycle akü modelleri, genellikle marine uygulamalarda ve yenilenebilir enerji sistemlerinde kullanılır.

Hemen İstediğiniz Ürünü Online Satın Alın

Tabii ki, akü satın almakla ilgili herhangi bir sorunuz varsa haftanın 7 günü  09:00 ve 22:00 arası uzman güneş personelimizi arayabilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun

Ad Soyad *
Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
E-Mail Adresiniz *
Telefon Numaranız

Konu Başlığı

Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?