Enerjim Güneşten Yenilenebilir Enerji Hakkında Bilgi Edinme ve Öğrenme Portalıdır.

Hakkımızda

Enerjim Güneşten bir Gezegen Solar enerji firmasının tanıtım, bilgi edinme ve öğrenme sitesidir.

Güneş Enerjisi Ev Elektrik Sistemleri, Rüzgar Enerjisi Ev Elektrik Sistemleri, Yenilenebilir Enerji, Alternatif Enerji konularında rehber ve kılavuzunuz olmayı hedefledik. 

Bu web sitemizde yenilenebilir enerji konularından en çokta Güneş Enerjisi Ev Tipi Elektrik Üretimi ve Ev Tipi Elektrik Üreten Rüzgar Enerjisi Sistemleri hakkında birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Alternatif Enerji sistemlerinden Rüzgar Enerjisi ve Güneş Enerjisi hakkında bilgi edinip daha sonra en doğru ürünleri ve en iyi hesaplanmış sistemi satın alabilirsiniz.

Kendi evinde güneş enerjisini kullanmak isteyen bireysel kullanıcılar sitemizde bulunan güneş enerjisi makalelerinden,  Ev Tipi Güneş enerjisi Hesaplama konulu makalemizi inceleyerek kaç watt ve kaç adet güneş paneli kullanmalı öğrebileceksiniz.

Güneş paneli ev elektrik sistemlerinden en önemli konulardan bir tanesi olan Solar akü bankası, Jel Akü, Stasyonel Akü, Deep Cycle özellikle Jel Akü kavramları hakkında detaylı bilgi edinecek. E-ticaret sitemiz olan  www.gezegensolar.com mağazamızdan online olarak ürünlerimizi, Türkiye‘nin en rekabetçi fiyatına satın alabilirsiniz.

Güneş enerjisi sisteminin bir diğer ana unsuru solar şarj kontrol cihazı, diğer bir ismi solar şarj regülatörüdür. Sitemizdeki makalelerden;
Kaç amper şarj regülatörü seçmeniz gerekir? Hangi marka şarj kontrol cihazı  en iyidir? MPPT solar şarj kontol cihazı mı? Yoksa PWM şarj kontrol cihazı mı? Hangi şarj kontrol cihazı en ucuz fiyata alabilirim? Bütün soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bir diğer önemli unsur inverterler, sizin için bütün tecrübemizle inverter, tam sinüs inverter, modifiye sinüs inverter konuları için makaleler hazırladık.
İnverter nedir? Tam sinüs inverter ne işe yarar? Modifiye sinüs inverter nedir? İnverter seçimi hangi kriterlere göre yapılır? Modifiye sinüs inverter ve tam sinüs inverter arasındaki farklar nedir?

www.enerjimgunesten.com size aşağıdaki konuları öğrenmek için bir kılavuz olacak.

 • Güneş panelleri,
 • Hangi güneş paneli benim için uygun?
 • Hangi güneş panelini almalıyım?
 • Kaç watt ve kaç adet güneş paneli almalıyım?
 • Güneş enerjisi ev tipi sistemi fiyatları,
 • Yerli güneş paneli üreticileri hangileridir?
 • Rüzgar türbinleri,
 • Bölgenizde rüzgar türbini kullanmak avantajlı mı?
 • Hangi rüzgar türbini satın almalıyım?
 • Hangi güçlerde rüzgar türbini üretiliyor?
 • Yerli rüzgar türbini üreticileri hangileridir?
 • Ev tipi rüzgar enerjisi sistemi fiyatları,
 • Rüzgar türbini ana parçaları nelerdir?
 • Güneş paneli ve rüzgar türbini (Hibrit Sistemler) nerelerde kullanılmalıdır?

Güneş paneli elektrik sistemi ve Rüzgar türbini sisteminin karşılaştırması hakkında bilgileri sizin için araştırdık. En Doğru Firma , En Doğru Güneş Paneli, En Doğru İnverter, En Uygun Şarj Kontrol Cihazları ve Güneş Enerjisi Ekipmanlarının seçiminde sizin yanınızda olacağız.

Referanslarımız

Enerjim Güneşten, Gezegen Solar Firmasının Bir Hizmetidir. Bazı Partnerlerimiz Aşağıdaki Gibidir.
GEZEGEN SOLAR

Siz Sorun Biz Cevaplayalım

Enerjim Güneşten’e sormak istediğiniz her hangi bir soru varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup gönderin en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Ad Soyad *
  Hangi Şehirden Yazıyorsunuz? *
  E-Mail Adresiniz *
  Telefon Numaranız

  Konu Başlığı

  Sormak istediğiniz veya danışmak istediğiniz konu nedir?